KONTAKT:
Telefon: +420 469 656 672

VÍTÁME VÁS NA INFORMAČNÍCH STRÁNKÁCH FIRMY VEST stravování s.r.o.

 

Firma VEST stravování s.r.o. provozuje závodní stravování pro segmenty průmyslu, zdravotnictví, administrativy ve všech regionech České republiky. Naše společnost zajišťuje VIP catering a catering v rámci pořádání sportovních a společenských akcí.

Základní vizí vlastníků společnosti VEST stravování s.r.o.  je nabízet obchodním partnerům spolupráci se silnou, finančně stabilní, dynamickou, ryze českou společností bez nadnárodních vlivů, nabízející své služby založené na individuálním přístupu, lokálních tradicích, zvycích a zvyklostech.

Cílem je dlouhodobá spolupráce se spokojeným obchodním partnerem.

Naše společnost se řídí heslem: "Vše co vaříme,musí chutnat i nám"

                                                                                           

 

 

Základní údaje o firmě VEST stravování  s.r.o.

Společnost VEST stravování s.r.o. působí na trhu od roku 1996.

Našim každodenním cílem je poskytnout perfektní servis, pohostinnost, profesionalitu, kvalitu jídla, kuchařskou zručnost, prezentaci, atmosféru a styl.

Nabízíme řešení firemního stravování skutečně ,,ušité na míru" klienta, a to ať jako restaurační, kavárenské či samoobslužné. Každou poptávku vždy vyladíme dle Vašich požadavků. To, co ale bude vždy stejné, je maximální důraz na profesionální servis a vysoký standard kulinářského zážitku a kvalitu používaných surovin.

Klademe důraz na profesionální kuchařský servis a otevřenou komunikaci s klienty.

Uspokojíme veškeré Vaše náročné požadavky na profesionální servis.


Historie a profil:

Veškeré služby jsou poskytovány ryze českou společností

- jsme ryze českou společností bez účasti zahraničního kapitálu a bez odpovědnosti cizím vlastníkům. Proto řídíme společnost bez zbytečných mezičlánků, a toto zaručuje vysokou flexibilitu společnosti

- máme dlouhodobé zkušenosti v oblasti veřejného stravování a přenášíme je do provozu a dále je rozvíjíme o nové trendy a postupy

Chutná jídla z kvalitních surovin připravená tradičním způsobem

- při přípravě pokrmů dodržujeme všechny technologické postupy, které každé jídlo vyžaduje

- jídla jsou připravována z čerstvých surovin a bez použití polotovarů. Tím dosahujeme nejvyšší kvality a výborné chuti připravovaných pokrmů. Naši dodavatelé surovin jsou menší a střední společnosti nabízející kvalitní české zboží.

 

Vyškolený a profesionální personál

- službu na jednotlivých provozech vždy zajišťuje tým zkušených a proškolených odborníků vedený manažerem provozu a šéfkuchařem s dlouholetou praxí. 

- na přání klienta můžeme převzít stávající personál stravovacího provozu, pokud jeho kvalifikace, osobní přístup a snaha přizpůsobit se vyšším nárokům je v souladu s vizí naši společnosti